Aktualności, Rekreacja|

Już dziś startują zapisy do 9. Rajdu Nordic Walking w Ciężkowicach, który odbędzie się w sobotę, 18 maja. To doskonała okazja, by dołączyć do grona miłośników spacerów z kijkami i spędzić aktywnie czas w pięknym otoczeniu natury.

9. Rajd Nordic Walking w Ciężkowicach – sobota, 18 maja.

Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Jaworzna Pawła Silberta.

Limit miejsc na starcie to 200 uczestników. Do wyboru będą dwie trasy o długości około 8 lub 9 kilometrów, wiodące przez malowniczą Dolinę Żabnika w Ciężkowicach.

Start zaplanowany jest na godzinę 10.00, a biuro zawodów, początek trasy i meta znajdują się przy ul. Zdrojowej w Jaworznie–Ciężkowicach. Organizatorem jest Stowarzyszenie Mieszkańcy dla Ciężkowic pod przewodnictwem Radnego Mirosława Pieczary, a współorganizatorami są m.in. Urząd Miasta w Jaworznie oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu.

Zgłoszenia przyjmowane będą poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej www.mckis.jaworzno.pl (panel zgłoszeniowy „Rajd Nordic-Walking Ciężkowice”) lub telefonicznie : u Pana Mirosława Pieczary (tel. 512-201-501) od poniedziałku 29 kwietnia. Liczba miejsc ograniczona! Można także zgłosić się w biurze zawodów w dniu imprezy, jeśli będą dostępne wolne miejsca.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Jaworzna oraz wszystkich entuzjastów spacerów w pięknym otoczeniu natury. To doskonała okazja, by połączyć przyjemne z pożytecznym i poczuć ducha sportowej rywalizacji.

Comments are closed.