Aktualności, Z miasta|

Zaprojektuj z nami nowy poziom miasta! Weź udział w Dniu Otwartym w Osiedlu Podłęże – 17 lutego 2024 roku (sobota) w godzinach 10:00-13:00 w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi przy ul. Ławczanej 12. To wyjątkowa okazja, aby aktywnie włączyć się w konsultacje Strategii Miasta Jaworzna – Jaworzno Poziom Wyżej.

Podczas wydarzenia razem z mieszkańcami porozmawiamy o propozycjach nowych przedsięwzięć, które wpisują się w cele strategiczne rozwoju naszego miasta i ideę Jaworzno Poziom Wyżej.

Co będzie się działo podczas spotkania?

Będziemy mieli okazję omówić planowane inwestycje w dzielnicy, m.in. stadion lekkoatletyczny “Azotania” oraz Skatepark w Parku Podłęże. Mieszkańcy będą mogli zgłosić także swoje propozycje.

Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie poprowadzi warsztaty z segregowania odpadów, a Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zaoferuje bogaty program profilaktyczny dla najmłodszych.

Nie zabraknie także czasu na zabawy i czytanie ulubionych przez dzieci książek. To wszystko dzięki udziałowi Miejskiej Biblioteki Publicznej. Co jeszcze? Będzie również okazja do rozmowy na temat Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego, w tym skonsultowania dostępności działek gminnych w dzielnicy, aby w odpowiednim czasie móc złożyć własny projekt. Dodatkowo, Zespół Lecznictwa Otwartego zapewni profilaktykę zdrowotną dla wszystkich zainteresowanych.

Zaprojektuj z nami nowy poziom miasta – zapraszamy w sobotę, 17 lutego!

Więcej o Strategii Rozwoju Miasta: https://www.jaworzno.pl/2024/01/29/jaworzno-poziom-wyzej-ankieta-konsultacyjna-dla-mieszkancow/

Comments are closed.