Aktualności, Urząd Miejski|

W minionym tygodniu w Urzędzie Miejskim w Jaworznie odbyło się kolejne spotkanie Młodzieżowej Rady Miasta Jaworzna z Zastępcą Prezydenta Łukaszem Kolarczykiem. W trakcie spotkania omówione zostały tematy związane ze współpracą młodzieży z miastem, poruszono także kwestię organizacji wydarzenia skierowanego do młodych. Rozmawiano również o planie działań na najbliższy czas oraz przeanalizowano pomysły na aktywność MRM.

W spotkaniu z młodzieżą wzięli udział także Krystyna Bojęś – Kierownik Referatu Organizacji Pozarządowych, Sebastian Kuś – Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury i Sportu oraz Paulina Kleszczewska z Wydziału Promocji, Kultury i Sportu, która będzie koordynowała współpracę promocyjną organizowanych wydarzeń z Młodzieżową Radą Miasta.

Już w najbliższy poniedziałek, 27 lutego 2023 r. radni Młodzieżowej Rady Miasta wezmą udział w organizowanej po raz kolejny w Jaworznie konferencji Miasta Idei. Podczas warsztatów Młodzieżowa Rada Miasta będzie pracowała nad kilkoma scenariuszami rozwoju miasta. Następnie odbędzie się debata, w którą włączą się Kamil Gałuszka – Wiceprzewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Jaworzna oraz Szymon Cichoń – Radny Młodzieżowej Rady Miasta Jaworzna. Więcej informacji na temat tego przedsięwzięcia – https://www.jaworzno.pl/2023/02/23/miasta-idei-mlodzi-w-miescie/

Comments are closed.