Aktualności|

Wiosna to najlepszy czas dla Targów DOM NOWOCZESNY, które odbędą się 20 i 21 kwietnia w Hali MCKiS przy ul. Grunwaldzkiej 80 w Jaworznie. Honorowy patronat nad targami objął Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert.

W trakcie tegorocznych targów zaprezentują się firmy z województwa śląskiego oraz małopolskiego, które właśnie w Jaworznie upatrują możliwości rozwoju oraz sprzedaży swojej oferty. Celem tegorocznych targów budowlanych jest przedstawienie najaktualniejszej oferty budowlanej, instalacyjnej oraz OZE.

Wystawcy to fachowcy z dziedziny:

  • fotowoltaiki, pomp ciepła, instalacji (zarówno wykonawstwo, jak i sprzedaż) kotłów,
  • ogrodzeń, bram, systemów alarmowych, przydomowych oczyszczalni,
  • elementów wyposażenia wnętrz i ogrodu.

Swoją ofertę zaprezentują deweloperzy i firmy zajmujące się kompleksową budową domów dla klienta indywidualnego.

Organizator Targów przy współpracy ze Strażą Miejską w Jaworznie zaplanował również akcję znakowania rowerów, która odbędzie się w sobotę, 20 kwietnia, przed wejściem do hali MCKiS. Szczegółowe informacje na temat targów znajdą Państwo na fanpage pod adresem: https://www.facebook.com/targipromocja/

Wstęp na targi jest za przysłowiową PIĄTKĘ, pod warunkiem pobrania biletu wstępu znajdującego się na stronie: https://promocja-targi.pl/e-bilet/, wystarczy okazać bilet przy wejściu na targi. Bilet można opłacić online, albo w kasie przy wejściu.

ZAPRASZAMY
20-21 kwietnia, sobota i niedziela w godzinach 10.00 do 16.00
HALA MCKiS , UL. GRUNWALDZKA 80

Comments are closed.