Aktualności, Z miasta|

Ruszyła sprzedaż biletów na Koncert Muzyki Rozrywkowej, który odbędzie się w piątek, 5 kwietnia 2024 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej. Na scenie wystąpią Milena Lange, Kasia Moś, Sławek Uniatowski i Janusz Radek. Towarzyszyć im będą muzycy „Warsaw Impressione Orchestra” pod batutą Tomasza Labunia.

Rozpoczynamy, zapowiadany przeze mnie podczas styczniowego Koncertu Noworocznego, cykl wielkich wydarzeń artystycznych w mieście pn. „Koncertowe Cztery Pory Roku”. Już 5 kwietnia na scenie w Hali Widowiskowo – Sportowej pojawią się wyjątkowi wokaliści – Milena Lange, Kasia Moś, Sławek Uniatowski i Janusz Radek. Towarzyszyć im będą muzycy „Warsaw Impressione Orchestra” pod batutą Tomasza Labunia. Koncert poprowadzi znana i ceniona przez widzów aktorka – Laura Łącz. Jestem dumny z naszych instytucji kultury, z tego, że podejmują starania,by Jaworzno wznosiło się kolejne poziomy wyżej na kulturalnej mapie województwa. Jaworzno będzie proponowało mieszkańcom coraz lepsze możliwości spędzenia czasu podczas kulturalnych przedsięwzięć – mówi Paweł Silbert, prezydent miasta Jaworzna.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć znane i lubiane utwory muzyki polskiej oraz zagranicznej, m.in. „Lubię wracać tam, gdzie byłem” czy „Purple rain”. Pojawią się także przeboje doskonale znane z filmowych hitów, jak np. „Titanic”, „Gladiator”, „Dirty Dancing” czy „Zapach kobiety”.

Bilety w cenie 60 zł można nabyć przez stronę internetową www.mckis.jaworzno.pl lub bezpośrednio w kasie Hali Widowiskowo-Sportowej, od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15.

Comments are closed.