Aktualności, Edukacja|

W ramach miejskiego programu “Jaworzno Wspiera Rodziny” przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 18 w Jaworznie otrzymały wyjątkową wyprawkę pełną m.in. artykułów plastycznych, które umożliwią dzieciom wyrażanie siebie poprzez sztukę i pomogą wychowawcom w organizowaniu inspirujących zajęć. Z najmłodszymi spotkał się Prezydent Miasta Paweł Silbert, Pełnomocnik ds. Oświaty i Gospodarowania Nieruchomościami Tomasz Jewuła oraz Naczelnik Wydziału Edukacji Irena Wojtanowicz-Stadler.

Po raz kolejny w ramach miejskiego programu Jaworzno Wspiera Rodziny do wszystkich jaworznickich przedszkoli trafią kreatywne wyprawki pełne artykułów plastycznych. Urozmaicą dzieciom i wychowawcom przeprowadzenie zajęć artystycznych. Znajdują się w nich m.in. farby, pędzle, kredki, kleje, kolorowe papierki i wiele innych materiałów, które pozwolą dzieciom na twórcze eksplorowanie różnych technik artystycznych. Dzieci będą miały możliwość malowania, rysowania, wycinania, składania i tworzenia unikalnych dzieł sztuki.

Program “Jaworzno Wspiera Rodziny” ma na celu nie tylko wspieranie rodziców, ale również rozwijanie umiejętności i zainteresowań dzieci. Wsparcie dla przedszkolaków jest jednym z kluczowych elementów tego programu.

Comments are closed.