Aktualności, Z miasta|

Ruszyła nowa edycja programu Mieszkanie za remont. Osoby zainteresowane wynajęciem mieszkania gminnego zobowiązują się do przeprowadzenia remontu. W zamian za to gmina gwarantuje im podpisanie umowy najmu mieszkania na czas nieokreślony. To szansa na zabezpieczenie długoterminowego miejsca zamieszkania w zamian za zaangażowanie w odnowienie nieruchomości.

Ruszyła nowa edycja programu Mieszkanie za remont! Mieszkania można oglądać w terminie od 3 do 10 stycznia 2024 r. zgodnie z harmonogramem zamieszczonym na https://mznk.jaworzno.pl

Wnioski będzie można składać przez miesiąc od 15 stycznia do 15 lutego 2024 r. W tej edycji programu ubiegać się można o jedno z 60 mieszkań gminnych wskazanych przez Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie.

Sprawdź listę mieszkań i harmonogram na https://mznk.jaworzno.pl/…/rusza-nowa-edycja…/…. Znajdziesz tam również zasady programu.

Potrzebujesz pomocy lub informacji?

Dział Przydziałów Mieszkań MZNK Jaworzno odpowie na Twoje pytania. Odwiedź ich w siedzibie lub zadzwoń pod numer (32) 745 10 45.

Comments are closed.