Aktualności|

W czwartek, 7 grudnia br., w Świetlicy Środowiskowej “Cichy Kącik” – Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Jaworznie, odbyło się coroczne spotkanie podsumowujące działalność świetlicy połączone z warsztatami dekorowania pierników. Dzieci zostały nagrodzone upominkami za pracę i rozwój. Zastępca Prezydenta Łukasz Kolarczyk wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Jaworznie Tadeuszem Kaczmarkiem pogratulowali wszystkim zebranym oraz życzyli dalszych sukcesów, a także złożyli życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Podczas spotkania zaproszeni goście mogli zapoznać się z działaniami zrealizowanymi w 2023 roku, a wychowankowie mieli okazję wspominać wspólnie spędzony czas.

W spotkaniu udział wzięły także: Ilona Barańczyk – Kierownik Referatu Polityki Społecznej z Wydziału Zdrowia Urzędu Miejskiego w Jaworznie oraz Aneta Ślusarczyk z Referatu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, Wydział Współpracy Społecznej i Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Jaworznie.

Dla wspaniałych: Rodziców, Dzieci, Wychowanków, Kadry Ośrodka Interwencji Kryzysowej z okazji Świąt Bożego Narodzenia 2023, składam najlepsze życzenia zdrowia, radości, uśmiechu i szczęścia rodzinnego – Łukasz Kolarczyk, Zastępca Prezydenta Jaworzna.

Comments are closed.