Aktualności, Sport|

W weekend, 25-26 listopada 2023 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej MCKiS Jaworzno, odbył się III Turniej Salos Jaworzno ku pamięci Honorowego Prezesa SALOS Wenancjusza Plesa pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Pawła Silberta. W zmaganiach udział wzięły 22 drużyny i ponad 200 zawodników.

Część oficjalną turnieju otworzył Zastępca Prezydenta Jaworzna Łukasz Kolarczyk wraz z Prezesem SALOS Marcinem Sikorskim. W wydarzeniu udział wziął również Przewodniczący Rady Miejskiej Tadeusz Kaczmarek wraz z Radnymi.

– “W trzeciej już odsłonie turnieju widzimy utrzymującą się popularność tego wydarzenia, z tegorocznym udziałem ponad dwudziestu drużyn. To dowód na to, że pasja do gry trwa. W sercach graczy trwa również pamięć o Panu Wenancjuszu – człowieku, który pozostawił trwały ślad w historii SALOS Jaworzno” – mówił w czasie turnieju Prezes SALOS Marcin Sikorski.

Zawody piłkarskie wzbogacił turniej Darta, dyscypliny w której również specjalizują się zawodnicy SALOS Jaworzno. W dzisiejszych zmaganiach udział wzięło 12 zawodników, a przebiegały one pod nazwą – Dookoła świata – tym razem zawodnicy mieli za zadanie trafić każdą wartość na tarczy.

Wyniki weekendowy zmagań dostępne są pod adresem: https://saloswjaworznie.futbolowo.pl/news,3218746,wyniki-na-zywo.html

Comments are closed.