Aktualności, Biznes|

image_print

21 listopada 2023 r., na zaproszenie firmy BIURO-LAND, Prezydent Paweł Silbert spotkał się z jej przedstawicielami. Prezes Zarządu BIURO-LAND, Anna Porębska oraz Dyrektor Generalny, Krzysztof Porębski, gościli Prezydenta w siedzibie firmy, gdzie przedstawili ambitne plany inwestycyjne oraz wizualizacje swojej nowej siedziby, która już wkrótce powstanie na terenie strefy przemysłowej w Jaworznie.

Cieszę się, że jaworznickie firmy z wieloletnią tradycją, takie jak BIURO-LAND, pozostają w Jaworznie, inwestują tutaj i dostrzegają potencjał naszego miasta. To potwierdza atrakcyjność jaworznickiego środowiska biznesowego oraz zdolność miasta do przyciągania nowych inwestorów – podkreślał w czasie spotkania Prezydent Miasta Paweł Silbert.

W rozmowach uczestniczyli również Zastępca Prezydenta Łukasz Kolarczyk, Naczelnik Wydziału Współpracy Społecznej i Gospodarczej Marcin Koziarz, Naczelnik Wydziału Obrotu Nieruchomościami Agnieszka Zemuła-Czarnik oraz przedstawiciele Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – Mirosław Pachucki i Bartłomiej Leszczyński.

Misją naszej firmy z 30-letnim doświadczeniem jest nie tylko dostarczanie najlepszych rozwiązań biurowych, ale również tworzenie przestrzeni, w której efektywność spotyka się z innowacjami. Dzisiejsze spotkanie to nie tylko rozmowy o planach nowej siedziby, ale także okazja do podzielenia się z Prezydentem naszymi ambicjami i wartościami, które wdrażamy w naszej firmie. Jesteśmy dumni, że możemy prowadzić swoją działalność m.in. w Jaworznie – mówi Anna Porębska, Prezes Zarządu BIURO-LAND.

BIURO-LAND to jaworznicka firma, która od prawie 30 lat działa w branży biuro-serwisowej – obsługuje klientów biznesowych, korporacyjnych i instytucje publiczne, dostarczając wszystko co niezbędne w biurze. Firma jest w czołówce polskich firm z branży, skutecznie konkurując z zagranicznymi korporacjami, która ciągle wprowadza innowacyjne rozwiązania. Obserwując rynek i konkurencję działają tak, aby wyprzedzać obecne trendy w branży.

Comments are closed.