Aktualności, Z miasta|

Dziś, 24 października 2023 r., Jaworznickie Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Osób Niepełnosprawnych, zorganizowało obchody Dnia Seniora. W uroczystym spotkaniu wziął udział Zastępca Prezydenta Miasta Łukasz Kolarczyk.

W czasie wydarzenia uhonorowano 12 par, które w bieżącym roku świętują okrągłe jubileusze pożycia małżeńskiego. Zastępca Prezydenta Łukasz Kolarczyk życzył jubilatom kolejnych lat wypełnionych miłością, zdrowiem i wzajemnym zrozumieniem.

Obecnie Jaworznickie Stowarzyszenia Emerytów, Rencistów i Osób Niepełnosprawnych liczy około 1000 członków. Dwa lata temu związek przekształcił się w stowarzyszenie, kontynuując swoją działalność na własny rachunek.

Prezes stowarzyszenia, Aleksandra Bąk – pełna pasji i zaangażowania, odgrywa kluczową rolę w kierowaniu związkiem, który nie tylko łączy seniorów, ale także oferuje im mnóstwo możliwości. Organizacja licznych wyjazdów zagranicznych, a także wycieczek i wczasów krajowych, to tylko część działań podejmowanych przez Stowarzyszenie. To miejsce, gdzie seniorzy nie tylko czerpią radość z życia, ale także dzielą się swoim doświadczeniem i pasją z innymi, tworząc przy tym silne więzi społeczne.

Comments are closed.