Aktualności|

image_print

Zapraszamy do udziału w II Rajdzie Nordic Walking połączonym z Piknikiem Rodzinnym. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 7 października 2023 r. i jest doskonałą okazją do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Do wspólnej zabawy zapraszają: Zastępca Prezydenta Miasta Łukasz Kolarczyk oraz Radna Rady Miejskiej Ewa Zuber. Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Jaworzna Paweł Silbert.

Już 7 października 2023 r. (sobota) spotykamy się na boisku sportowym w osiedlu Gigant, gdzie o godzinie 11:00 wystartuje II Rajd Nordic Walking. Organizatorzy przewidzieli dwie trasy: I trasa – start z boiska sportowego na Gigancie (ul. Marmurowa) – GEOsfera – meta zlokalizowana na Gigancie (5 km) oraz II trasa – start z boiska sportowego na Gigancie (ul. Marmurowa) – park Gródek – meta zlokalizowana na Gigancie (12 km). Uczestnicy, decyzję, jaką trasę wybiorą, mogą podjąć już w trakcie marszu.

Zapisy na rajd prowadzone są na stronie Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie: https://zgloszenia.mckis.jaworzno.pl/

Od godz. 12:00 na terenie boiska sportowego w os. Gigant rozpocznie się piknik rodzinny, w którego programie nie zabraknie licznych gier i zabaw, a także występów artystycznych i warsztatów.

W programie m.in.:
– rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Żyj zdrowo na sportowo edycja II”,
– wystawa pokonkursowa,
– występy artystyczne dzieci i młodzieży z Przedszkola Miejskiego nr 5, Szkoły Podstawowej nr 6, I Liceum Ogólnokształcącego, a także występ Zespołu Śpiewaczego „Jaworznianki”,
– warsztaty plastyczne,
– trening piłkarski i zabawy sportowe prowadzone przez VICTORIA 1918 JAWORZNO,
– gry i zabawy rodzinne.

Zapraszamy!

Comments are closed.