Aktualności, Edukacja|

W Przedszkolu Miejskim nr 19 w Jeleniu, świętowano Dzień Przedszkolaka. W wydarzeniu uczestniczył Zastępca Prezydenta Łukasz Kolarczyk, który dołączył do dzieci i nauczycieli w radosnych obchodach tego ważnego dnia. Przedszkolaki przygotowały wyjątkowy program artystyczny. Nie zabrakło również podziękowań dla całej kadry pedagogicznej, które przyjęła Dyrektor placówki Marzena Wójcik.

Dziś, z okazji Waszego święta, życzę Wam nieograniczonej radości, wspaniałych przygód i nieustającej ciekawości świata! I jako wiceprezydent, i też jako tata przedszkolaka – jestem bardzo dumny z rozwoju naszych placówek, kadry wychowawczej i obsługi wkładającej serce w przygotowanie naszych dzieci do kolejnych etapów w tej ważnej życiowej i edukacyjnej podróży – mówił w czasie spotkania Łukasz Kolarczyk Zastępca Prezydenta.

Z najmłodszymi świętowali również Tomasz Jewuła – Pełnomocnik Prezydenta ds. Oświaty i Gospodarowania Nieruchomościami, Irena Wojtanowicz – Stadler – Naczelnik Wydziału Edukacji, Ewa Zuber – Przewodnicząca Komisji Edukacji Rady Miejskiej oraz radny Janusz Papuga.

Comments are closed.