Aktualności, Sport|

Jak informuje Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, w nadchodzącą sobotę – 9 września 2023 r., na terenie Sosiny odbędzie się 14. Jaworznicki Triathlon „Stalowy Sokół”. W związku z tym do godziny 14:00 tego samego dnia, Ośrodek Wypoczynkowo-Rekreacyjny Sosina zostanie zamknięty dla ruchu samochodowego. Oznacza to, że wjazd na teren Sosiny samochodem nie będzie możliwy od żadnej strony. Służby porządkowe oraz organizatorzy Triathlonu będą czuwać nad przestrzeganiem ograniczeń.

Ponadto, deptak pieszo-rowerowy, który otacza malowniczy zalew, również będzie wyłączony z użytkowania do godziny 14:00. Będzie to związane z trasą i przebiegiem zawodów Triathlonu. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie obowiązujących tego dnia ograniczeń w poruszaniu się po terenie ośrodka, zwłaszcza jeśli planujecie spacer lub przejażdżkę rowerową w tym rejonie.

14. Jaworznicki Triathlon „Stalowy Sokół” wystartuje o godzinie 11:00 na terenie Sosiny. Uczestnicy tego wydarzenia będą rywalizować w trzech konkurencjach: pływaniu, jeździe na rowerze i biegu.

Dziękujemy za wyrozumiałość i zapraszamy do wspólnego dopingowania zawodników podczas 14. Jaworznickiego Triathlonu „Stalowy Sokół”.

Comments are closed.