Aktualności, Jaworznicki Budżet Obywatelski|

Już jutro, w czwartek, 24 sierpnia 2023 r. o godzinie 8:00 w sali obrad Urzędu Miejskiego nastąpi publiczne otwarcie urn i wstępne przeliczenie kart z głosami oddanymi w 11. edycji Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego.

W tej edycji o głosy mieszkańców “walczyło” 31 zadań. Głosowanie trwało ponad trzy tygodnie tj.: od 31 lipca do 21 sierpnia 2023 r., a mieszkańcy mogli głosować elektronicznie za pośrednictwem panelu jaworzno.pl/jbo oraz tradycyjnie – w pięciu punktach konsultacyjnych zlokalizowanych na terenie miasta.

Urny z głosami papierowymi dostarczone zostały już do Urzędu Miejskiego w Jaworznie i jutro – w czwartek, 24 sierpnia br. o godzinie 8:00 w sali obrad Urzędu Miejskiego zostaną komisyjnie otwarte, a karty z głosami mieszkańców opieczętowane i przeliczone.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców do udziału w tym spotkaniu.

W kolejnym etapie karty wprowadzane będą przez operatorów do systemu, gdzie zweryfikowane zostaną dane osób głosujących. Tu także poddana analizie zostanie kwestia ilości zaznaczonych zadań oraz podwójnych głosów. Ostateczne wyniki głosowania oraz zwycięskie zadania poznamy w październiku br.

Comments are closed.