Aktualności, Z miasta|

image_print

W niedzielę, 9 lipca w Parku Podłęże odbył się festiwal „Polska od Kuchni”, czyli najsmaczniejsza impreza tego lata. Jaworznianie bawili się także w rytm największych przebojów na koncercie z cyklu „Roztańczona Polska” w ramach Letniej Trasy koncertowej TVP.

Zespoły Śpiewacze i Koła Gospodyń Wiejskich prezentowały swoje umiejętności kulinarne i zdolności artystyczne. Konkurs Artystyczny wygrały Dąbrowianki. Podobnie jak w ubiegłym roku nie zabrakło Wyborów Miss Wdzięku, w którym zaprezentowały się jaworznianki należące do zespołów śpiewaczych, które na co dzień działają pod artystyczną opieką Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie.

Na miejscu swoje stoisko wystawowe miało miasto partnerskie Jaworzna – węgierskie Szigethalom, na którym zaprezentowano piękną artystyczną biżuterię i wyroby hand made.

W ramach koncertu „Roztańczona Polska” na scenie wystąpili: Viki Gabor, Boys, Miły Pan, Zespół Mejk, Dagmara Jaworska oraz Topky. Wszyscy artyści przygotowali spektakularne choreografie. Na przybyłych czekało również wiele konkursów i moc niespodzianek.

Comments are closed.