Kultura|

ATElier Kultury zaprasza na cykliczne wydarzenia artystyczne pod nazwą – Profilaktyczne Lato pod “Płaszczką”, które odbędą się w każdy weekend lipca i sierpnia. Seria tych niezwykle atrakcyjnych wydarzeń artystycznych skierowana jest do wszystkich miłośników kultury i sztuki, którzy chcieliby spędzić czas w nietuzinkowy sposób.

ATElier Kultury przygotowało różnorodny program, który zadowoli nawet najbardziej wymagających. Koncerty obejmować będą wiele gatunków muzycznych, od odkrywanych na nowo piosenek, poprzez koncerty orkiestr Archetti i eM Band, aż po koncerty zespołów Mandragora i Grzegorz Kapołka Trio. Dla fanów francuskiej muzyki przygotowano również koncert piosenki francuskiej w wykonaniu Bernadety Ćwierzyk. Miłośnicy jazzu będą mieli okazję delektować się dźwiękami Dixie Land, natomiast miłośnicy rocka mogą się cieszyć dwudniowym Letnim Festiwalem Rocka. Nie zabraknie również rodzinnych zabaw tanecznych dla mieszkańców w każdym wieku.

Nie tylko dźwięki będą miały swoje miejsce w programie. Dla tych, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności artystyczne, będą dostępne warsztaty teatralne i plastyczne, które odbędą się w Centrum. To doskonała okazja, aby wykorzystać swoją kreatywność i odkryć nowe talenty.

Kalendarium wydarzeń organizowanych przez ATElier Kultury, znaleźć można tu: https://www.atelierkultury.pl/wydarzenia-kulturalne/kalendarium/2023/08

“Profilaktyczne Lato pod „Płaszczką”” to doskonała okazja, aby spędzić beztroskie wakacje, ciesząc się sztuką i kulturą w miłej atmosferze. Zapraszamy mieszkańców Jaworzna do udziału w tych niezapomnianych wydarzeniach artystycznych i wspólnego tworzenia pięknych chwil tego lata.

Comments are closed.