Kultura|

Festiwal “Polska od kuchni” powraca do Jaworzna, a wraz z nim wspaniałe smaki, koncerty i niesamowita atmosfera. Trasa festiwalu obejmuje szesnaście miast w ciągu pięciu miesięcy, a Jaworzno jest jednym z nich. Datę, którą warto zapisać w kalendarzu, jest niedziela – 9 lipca.

Wydarzenie odbędzie się 9 lipca br. w Parku Podłęże.

Start imprezy zaplanowano na godzinę 13:00.

Podobnie jak w ubiegłym roku – nie zabraknie Wyborów Miss Wdzięku, w którym oczywiście zaprezentują się jaworznianki należące do zespołów śpiewaczych podlegających pod Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie.

Wisienką na torcie będą wieczorne koncerty, odbywające się w ramach trasy “Roztańczona Polska”. Podczas tego koncertowego projektu na scenie pojawiają się największe polskie gwiazdy, m.in. Boys, Topky, Viki Gabor i wielu innych, którzy już 9 lipca 2023 r. o godzinie 20.00 zaproszą mieszkańców Jaworzna do wspólnej zabawy. Koncert będzie transmitowany na żywo przez TVP 3.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych w pobliżu parku, organizatorzy zachęcają do korzystania z komunikacji miejskiej. Bezpośrednio pod park w niedziele kursują linie 314, 303, 344, 373, 372.

Comments are closed.