Aktualności|

W sobotę, 1 lipca, w Ciężkowicach odbyła się Biesiada z udziałem zespołów śpiewaczych z naszego miasta, gdzie gośćmi honorowymi była Orkiestra Dęta TAURON Wydobycie S.A. ZG Sobieski. Świętowano także jubileusz 95-lecia Orkiestry parafialnej z Jaworzna-Ciężkowic. Gratulacje muzykom przekazał Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert wraz z Zastępcą Łukaszem Kolarczykiem.

Z mieszkańcami wspólnie biesiadowali także m.in.: Przewodniczący NSZZ Solidarność Miasta Jaworzna Waldemar Sopata, Wiceprezes TAURON Serwis sp. z o.o. Dariusz Starzycki, Radni Rady Miejskiej – Teresa Kondoszek, Bernadeta Palka, Maciej Stanek, Janusz Papuga, Dawid Domagalski oraz Mirosław Pieczara – organizator wydarzenia.

Z okazji 95-lecia działalności orkiestry parafialnej w Jaworznie-Ciężkowicach, wszystkim Członkom składamy najlepsze życzenia oraz dziękujemy za wzbogacenie swoimi występami uroczystości i spotkań oraz promocję naszego miasta. Jednocześnie życzymy satysfakcji ze wspólnego muzykowania, niesłabnącego optymizmu oraz dalszych sukcesów w życiu artystycznym, jak i osobistym.

Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert
wraz z Zastępcą Łukaszem Kolarczykiem

Comments are closed.