Aktualności|

Już 27 maja zapraszamy mieszkańców Jaworzna oraz wszystkich chętnych do udziału w II. Rajdzie Nordic Walking w Jeleniu-Dębie w ramach Dzielnicowego Dnia Dziecka pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna Pawła Silberta. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 27 maja i jest doskonałą okazją do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

27 maja (sobota) spotykamy się na MINI BOISKU przy ul. Dąb w dzielnicy Jeleń-Dąb, gdzie o godz. 10:00 wystartuje Rajd Nordic Walking. Ok. 5 km trasa będzie przebiegała przez malownicze tereny wokół Stawu Belnik na terenie dawnego ośrodka „Tarka”. Miejsce zawodów (biuro zawodów, start i meta) – zlokalizowane będzie przy boisku sportowym przy ulicy Dąb w Jeleniu.

Równocześnie od godz. 10:00 rozpocznie się Dzielnicowy Dzień Dziecka. Na najmłodszych czekać będzie wiele atrakcji, nie zabraknie licznych gier i zabaw, słodkiego poczęstunku oraz upominków i nagród.

Organizatorem Rajdu jest Radny Rady Miejskiej w Jaworznie Janusz Papuga, a współorganizatorami Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, Urząd Miejski w Jaworznie, Ochotnicza Straż Pożarna w Jaworznie-Jeleniu, Victoria 1918 Jaworzno oraz ATElier Kultury w Jaworznie.

Zgłoszenia do Rajdu przyjmowane są poprzez wypełnienie formularza przez osobę zainteresowaną na stronie internetowej www.mckis.jaworzno.pl (panel zgłoszeniowy zgloszenia.mckis.jaworzno.pl), w Dziele Sekcji Sportowych MCKiS (Paweł Wróbel – 32 745-10-30 wew. 84) lub bezpośrednio telefonicznie u Janusza Papugi (tel. 508-300-243). Zapisy potrwają do wyczerpania limitu zgłoszeń albo najpóźniej do czwartku 25 maja. Można również zgłosić się w biurze zawodów w dniu imprezy, ale tylko jeśli będą dostępne wolne miejsca.

Wszelkie informacje można znaleźć w regulaminie imprezy dostępnym tutaj:

Comments are closed.