Biznes|

image_print

Zapraszamy do udziału w Dniu Otwartym Funduszy Europejskich, który odbędzie się już w najbliższy piątek, 12 maja na terenie GEOsfery. W czasie tego wydarzenia, mieszkańcy miasta będą mieli okazję zapoznać się z różnymi projektami, które zostały sfinansowane ze środków unijnych, nie zabraknie również atrakcji dla całych rodzin.

Wydarzenie rozpocznie się wykładem pt. #JaworznoMiastoWyzwań, który poprowadzi Anna Mocała-Kalina – Naczelnik Wydziału Zarządzania Funduszami i Strategii. W czasie prelekcji uczestnicy dowiedzą się, jak skutecznie pozyskiwać środki z funduszy unijnych. Temat ten jest szczególnie ważny dla osób, które planują realizację swoich projektów i potrzebują wsparcia finansowego.

Dzień Otwarty Funduszy Europejskich to wyjątkowa okazja dla mieszkańców Jaworzna, aby poznać możliwości finansowania projektów z UE oraz zobaczyć, jak wiele zrealizowaliśmy zadań, poprawiliśmy komfort życia mieszkańców i wzmocniliśmy gospodarkę Jaworzna – podkreśla Zastępca Prezydenta Łukasz Kolarczyk

Na stoisku Powiatowego Urzędu Pracy będzie można uzyskać informacje na temat możliwości pozyskania środków na otwarcie własnej działalności gospodarczej. Osoby, które marzą o własnym biznesie, a nie wiedzą jak zacząć, będą mogły uzyskać cenne wskazówki i porady.

Warto również odwiedzić wystawę fotograficzną projektów zrealizowanych w Jaworznie z dofinansowaniem ze środków unijnych. Będzie to doskonała okazja, aby zobaczyć, jak wiele projektów zostało zrealizowanych dzięki wsparciu Unii Europejskiej. Wystawa ta będzie również inspiracją dla osób, które planują własne projekty.

W ramach wydarzenia dla najmłodszych przygotowano warsztaty plastyczne, które pozwolą na rozwijanie kreatywności i odkrywanie swojego artystycznego talentu. Natomiast dla całych rodzin przewidziana jest Rodzinna Gra Terenowa, która odbędzie się na terenie GEOsfery i zapewni wszystkim uczestnikom wiele emocji i dobrej zabawy.

Dzień Otwarty Funduszy Europejskich to wyjątkowa okazja, aby uzyskać praktyczne informacje i wskazówki na temat pozyskiwania środków unijnych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem swojego biznesu i poszerzeniem wiedzy na temat funduszy europejskich.

Comments are closed.