Aktualności, Rekreacja|

Zapraszamy do udziału w 6. Rowerowym Rajdzie Rodzinnym, który odbędzie się już 21 maja. Cykliści wystartują z jaworznickiego Rynku, a meta rajdu znajdować się będzie w parku Podłęże. Trasa rajdu poprowadzi przez tereny miasta Jaworzna i szacowana jest na ok. 20 kilometrów.

O godzinie 12:00 w biurze zawodów rozpoczną się zapisy dla osób, które nie zgłosiły swojego udziału przez stronę, potrwają one do 13:45, po czym nastąpi weryfikacja pozostałych zawodników. Przed samym startem, dla bezpieczeństwa uczestników, nastąpi odprawa techniczna.
Współorganizatorem wydarzenia jest grupa Niepokonani Jaworzno.

Osoby, które nie ukończyły 15. roku życia, mogą wziąć udział w rajdzie wyłącznie pod opieką osoby dorosłej, która bierze na siebie pełną odpowiedzialność za ich bezpieczeństwo podczas trwania imprezy.

Wydarzenie jest częścią Święta Rodziny, które tego dnia, w godz. 15.00-17.00, odbędzie się w parku Podłęże. Podczas kolejnej już edycji tego pikniku rodzinnego mieszkańcy będą mogli wspólnie spędzić czas w odnowionej przestrzeni parkowej. W trakcie imprezy nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych, a wśród nich m.in.: zjeżdżalnia Koparka, zamek Spych, equalizer Żurawie, wielkoformatowe gry planszowe, konkursy z nagrodami, strefa relaksu. Pojawią się również uwielbiani przez najmłodszych bohaterowie bajki „Psi Patrol”, a na zakończenie zagra zespół Baciary.

Zapraszamy do zapisów na stronie internetowej → zgloszenia.mckis.jaworzno.pl
Regulamin wydarzenia dostępny jest TUTAJ

Comments are closed.