Aktualności|

Już 22 kwietnia zapraszamy mieszkańców Jaworzna oraz wszystkich chętnych i spragnionych wiosennych przechadzek w pięknym otoczeniu przyrody. Każdy może się sprawdzić i znów poczuć atmosferę sportowej przyjaznej rywalizacji.

Start Rajdu zaplanowany jest na godzinę 10.00, a biuro zawodów, początek trasy i meta zlokalizowane będą tradycyjnie przy ul. Zdrojowej w Jaworznie-Ciężkowicach. Organizatorem Rajdu jest Stowarzyszenie Mieszkańcy dla Ciężkowic z radnym Mirosławem Pieczarą na czele, a współorganizatorami Urząd Miejski w Jaworznie, Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, Ochotnicza Straż Pożarna w Ciężkowicach oraz NSZZ Solidarność TAURON Wydobycie Sobieski.

Do wyboru, tradycyjnie, dwie trasy – pętla o długości około 8 lub 9 kilometrów, prowadząca leśnymi ścieżkami przez malowniczą Dolinę Żabnika w Ciężkowicach. Impreza skierowana do mieszkańców naszego miasta jest formą rodzinnej rekreacji bez typowej rywalizacji sportowej.

Zgłoszenia do Rajdu przyjmowane będą poprzez wypełnienie formularza przez osobę zainteresowaną na stronie internetowej www.mckis.jaworzno.pl (panel zgłoszeniowy zgloszenia.mckis.jaworzno.pl) lub bezpośrednio telefonicznie u Mirosława Pieczary (tel. 512-201-501) już od piątku 31 marca, a trwać będą do wyczerpania limitu zgłoszeń albo najpóźniej do czwartku 20 kwietnia. Można również zgłosić się w biurze zawodów w dniu imprezy, ale tylko jeśli będą dostępne wolne miejsca.

Wszelkie informacje można znaleźć w regulaminie imprezy dostępnym tutaj:

Również bezpośrednio u Mirosława Pieczary (tel. 512-201-501) lub w Dziele Sekcji Sportowych MCKiS (Paweł Wróbel – 32 745-10-30 wew. 84).

Comments are closed.