Aktualności, Bezpieczeństwo, Z miasta|

W piątek, 18 lutego br. odbyło się pożegnanie I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Jaworznie podinspektora Sławomira Zagrobelnego, który od teraz będzie kontynuował pracę w Komendzie Miejskiej Policji w Zawierciu. W uroczystym wydarzeniu udział wziął m.in. Zastępca Prezydenta Miasta Łukasz Kolarczyk, który życzył dalszych sukcesów w pracy zawodowej. Funkcję I Zastępcy Komendanta w jaworznickiej jednostce obejmie dotychczasowy Naczelnik Wydziału Kryminalnego, podinspektor Paweł Więcek.

W obecności zaproszonych gości, w sali konferencyjnej Komendy Miejskiej w Jaworznie odbyło się oficjalne pożegnanie dotychczasowego I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji – Sławomira Zagrobelnego. Uroczystość przebiegła w zgodzie z tradycyjnym ceremoniałem policyjnym, podczas którego Komendant Miejski Policji młodszy inspektor Piotr Uwijała podziękował odchodzącemu z jaworznickiej jednostki Sławomirowi Zagrobelnemu za trud i poświęcenie związane z służbą na rzecz mieszkańców Jaworzna.

Podziękowania za profesjonalizm w zapewnianiu bezpieczeństwa mieszkańcom miasta, za stałe dążenie do sprostania wymaganiom ze strony społeczeństwa, a także dbałość o utrzymanie ładu i porządku publicznego złożył również w imieniu Prezydenta Pawła Silberta i swoim – Zastępca Prezydenta Miasta Łukasz Kolarczyk. Za owocną współpracę dziękował również Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Jaworznie bryg. Paweł Żaba.

Gratulacje na ręce Komendanta Zagrobelnego złożyli również przedstawiciele miejskich służb oraz współpracownicy z Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie.

Podczas uroczystości wszyscy goście złożyli również gratulacje nowemu I Zastępcy Komendanta, podinspektorowi Pawłowi Więckowi, który od lat związany jest z jaworznicką komendą. Przez ten czas zdobywał doświadczenie na wielu stanowiskach. Ostatnio pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Kryminalnego.

Comments are closed.