Archiwum JBO|

Zakończyła się ocena wniosków w 5. edycji budżetu obywatelskiego. Znamy te, które przeszły pozytywnie ocenę formalną oraz merytoryczną i wkrótce poddane zostaną pod głosowanie mieszkańców. Poniżej publikujemy wykaz tych wniosków wraz z informacją o wnioskach, które na tym etapie nie otrzymały rekomendacji i podlegają odrzuceniu.

Przypominamy, że głosowanie na zadania, które mają szansę realizacji w 2018 r. rozpoczyna się 9 października i potrwa do 22 października.

Karty do głosowania dostępne będą w wersji „papierowej” (w punktach konsultacyjnych) oraz „do pobrania” na stronie www.jbo.jaworzno.pl. Można wybrać także głosowanie za pośrednictwem panela do głosowania umieszczonego także na www.jbo.jaworzno.pl. Obie formy głosowania (papierowa i elektroniczna) rozpoczną się od 9 października. Ważne, aby zdecydować się na jedną formę oddania głosów. W przeciwnym razie głosowanie będzie nieważne. W tym roku także można głosować na zadania dzielnicowe i ogólnomiejskie – czyli mamy do wykorzystania 2 głosy.

Wykaz wniosków, które spełniają wymogi formalne i merytoryczne i poddane zostaną pod głosowanie.

Wykaz wniosków zaopiniowanych negatywnie.

Comments are closed.