Aktualności, Sport, Z miasta|

W poniedziałek, 1 kwietnia 2024 r. ruszają zapisy do kolejnej edycji wydarzenia “Rolkuj po nadzieję”. Impreza charytatywna na rzecz jaworznickiego Hospicjum Homo Homini im. św. Brata Alberta, odbędzie się w sobotę, 18 maja br., na terenie Ośrodka Wypoczynkowo-Rekreacyjnego Sosina, uczestnicy pokonają pięciokilometrową trasę wokół zbiornika.

fot. MCKiS Jaworzno

Impreza nie ma charakteru typowej rywalizacji sportowej. Wydarzenie jest formą wsparcia jaworznickiego hospicjum poprzez wpłacenie opłaty startowej w formie cegiełki, która w całości przekazywana jest na działalność Hospicjum.

Sugerowaną długością trasy jest 5 km, ale każdy uczestnik może samodzielnie postanowić czy chce pokonać więcej pętli, czy zejść z trasy trochę wcześniej.

Zapisy:
Elektroniczne zgłoszenia przyjmowane są od 1 kwietnia do 14 maja br. na stronie zgloszenia.mckis.jaworzno.pl Osoby zgłoszone elektronicznie otrzymają pamiątkowy medal uczestnictwa. Zapisu można dokonać także bezpośrednio w dniu wydarzenia 18 maja 2024 r. w biurze zawodów, które będzie czynne w godzinach od 9 do 10.45.

Informacje dot. przebiegu trasy:
Rozpoczęcie zawodów odbędzie się ze startu wspólnego o godz. 11.00. Trasa biegu w dniu imprezy nie jest zamknięta dla innych użytkowników, dlatego na trasie biegu należy poruszać się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i zwrócić uwagę na innych uczestników ruchu. Dzieci do 10 lat mają obowiązek posiadania kasku ochronnego. Organizatorzy zalecają stosowanie kasku i ochraniaczy przez wszystkich uczestników.

Regulamin wydarzenia znajduje się TUTAJ

Comments are closed.