Nowe drogi i autobusy, uzbrajanie terenów inwestycyjnych, rozbudowa systemu kanalizacyjnego, nowoczesny sprzęt medyczny, a także inwestycje w służbę zdrowia i rekreację – to tylko niektóre z przeprowadzonych w Jaworznie projektów inwestycyjnych, istotnych dla rozwoju gospodarczego i społecznego miasta.

Kluczowe dla miasta inwestycje, m.in. budowa Drogi Współpracy Regionalnej, Miasto Twarzą do Autostrady, przebudowa rynku oraz nowe szlaki rowerowe były realizowane przy dużym udziale środków unijnych, co potwierdza fakt, że jaworznickie projekty były i są bardzo dobrze przygotowywane.

Zdecydowane sięganie po środki unijne oraz realizacja odważnych projektów inwestycyjnych pozwalają na stały i systematyczny rozwój całego Jaworzna, a powstające inwestycje przez wiele lat będą służyły kolejnym pokoleniom jaworznian.

Ostrzeżenie meteorologiczne – 3 lutego 2023 r.

Ostrzeżenia meteorologiczne

...
Czytaj więcej → Ostrzeżenie meteorologiczne – 3 lutego 2023 r.

Rysunek z ludźmi z parasolkami idących w śniegu

Uwaga! Silny wiatr, opady i oblodzenia

Aktualności, Z miasta

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega, że dzisiaj (piątek, 3 lutego 2023 r.) od godz. 16:00 do soboty, 4 lutego do godz....
Czytaj więcej → Uwaga! Silny wiatr, opady i oblodzenia

Jaworznicki Portal Mieszkańća tekst

Jaworznicki Portal Mieszkańca

Aktualności, Z miasta

Chcesz mieć dostęp do informacji na temat swoich gminnych płatności bez wychodzenia z domu i kontaktowania się z urzędem? Kolejny rok...
Czytaj więcej → Jaworznicki Portal Mieszkańca

Dzik

Informacja o strefach ASF w regionie

Aktualności, Z miasta

Ze względu na objęcie Jaworzna obszarem objętym ograniczeniami I – niebieską strefą Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF),...
Czytaj więcej → Informacja o strefach ASF w regionie

Comments are closed.