Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Testosteron – spektakl teatralny

4 marca @ 19:00 - 20:30

PLN140

20 lat od premiery sztuki Andrzeja Saramonowicza i 15 lat po premierze filmu „Testosteron” powraca w nowym wydaniu, by raz jeszcze opowiedzieć historię o kondycji współczesnego mężczyzny.

Grupa mężczyzn zbiera się po niedoszłym ślubie, gdzie jeden z nich usłyszał przed ołtarzem sakramentalne „nie”. Tragikomiczna okoliczność, obsceniczne żarty i opary alkoholu sprowokują bohaterów do tzw. „męskich przemyśleń” o kobietach i własnej naturze.

Kultowa satyra o odwiecznym, damsko męskim konflikcie, to pełna humoru konfrontacja z problemami dzisiejszego świata. Jak zapanować nad swoimi hormonami, nie dać się wykorzystać kobietom, a przede wszystkim – jak być mężczyzną we współczesnym świecie? „Testosteron” to komedia, która sięgając po odwieczne pytania, pozostaje aktualna bez względu na czasy. Po niecichnących głosach, nawoływaniach i naciskach ze strony widzów, twórcy oryginalnego „Testosteronu” – Adam Krawczuk i Maciej Wierzbicki zdecydowali się na nową odsłonę kultowej komedii. Czego możemy się spodziewać? Na pewno czeka nas porządna, męska historia bez retuszu. Sprawdź nadchodzący repertuar i zarezerwuj bilety na „Testosteron”. Obsada: Stavros: Leszek Lichota / Maciej Wierzbicki Kornel: Jędrzej Hycnar / Jakub Zając Janis: Adam Serowaniec / Damian Kulec Tytus: Michał Meyer / Andrzej Popiel Fistach: Fabian Kocięcki Robal: Adrian Brząkała / Przemysław Wyszyński Tretyn: Tomasz Drabek / Adam Krawczuk Reżyseria: Maciej Wierzbicki i Adam Krawczuk Muzyka: Mikołaj Błaszczyk Autor: Andrzej Saramonowicz Przedstawienie tylko dla widzów dorosłych!

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/86853/Jaworzno/Testosteron/

Szczegóły

Data:
4 marca
Godzina:
19:00 - 20:30
Koszt:
PLN140
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/86853/Jaworzno/Testosteron/

Miejsce wydarzenia

Młodzieżowy Dom Kultury w Jaworznie im. Jaworzniaków
ul. Inwalidów Wojennych 2
Jaworzno, śląskie 43-600 Poland
+ Google Map
Telefon:
327629220
Witryna internetowa:
https://mdk.jaworzno.edu.pl/

Organizator

Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków
Telefon:
32 762 92 25
Adres e-mail:
sekretariat@mdk.jaworzno.edu.pl
Witryna internetowa:
https://mdk.jaworzno.edu.pl/