Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Cudowna Terapia – spektakl komediowy

25 marca @ 17:00 - 18:30

PLN100

„Cudowna Terapia” – najnowszy spektakl komediowy. Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, którzy są, byli lub planują być w związku.

Małżeństwo to niebo czy piekło? Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które – jak to w życiu – ma za sobą dobre i złe chwile.

Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło? Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera „Cudowna terapia”. Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje! Obsada: Dominika Ostałowska Dariusz Kordek Artur Pontek

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/86873/Jaworzno/Cudowna+Terapia/

Szczegóły

Data:
25 marca
Godzina:
17:00 - 18:30
Koszt:
PLN100
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/86873/Jaworzno/Cudowna+Terapia/

Miejsce wydarzenia

Młodzieżowy Dom Kultury w Jaworznie im. Jaworzniaków
ul. Inwalidów Wojennych 2
Jaworzno, śląskie 43-600 Poland
+ Google Map
Telefon:
327629220
Witryna internetowa:
https://mdk.jaworzno.edu.pl/

Organizator

Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków
Telefon:
32 762 92 25
Adres e-mail:
sekretariat@mdk.jaworzno.edu.pl
Witryna internetowa:
https://mdk.jaworzno.edu.pl/