Aktualności, Sport, Z miasta|

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie zaprasza wielbicieli biegania i jazdy po bezdrożach z mapą w ręku do zapisów do dziesiątej edycji Rowerowego i Pieszego Rajdu na Orientację. W tym roku impreza odbędzie się 13 lipca, elektroniczny panel zgłoszeniowy czynny będzie do 9 lipca lub do osiągnięcia limitu uczestników – który ustalony jest na 200 osób.

W ramach jaworznickiego Rajdu zawodnicy mają do wyboru różne trasy, rowerzyści o długości 25 lub 40 kilometrów, a biegacze 15 lub 25 kilometrów. Punkty kontrolne, które zawodnicy muszą odnaleźć i zaliczyć na podstawie otrzymanej na starcie mapy, umieszczone są w różnych zakątkach miasta, promieniście rozrzuconych wokół miejsca startu imprezy – czyli Klubu MCKiS „Strażak” w dzielnicy Jaworzna-Dąbrowa Narodowa. Wśród nich znajdują się zarówno charakterystyczne dla danego miejsca obiekty, jak i zakamarki skrzętnie ukryte w leśnej gęstwinie.

Dla zwycięzców na każdej z tras, w trzech kategoriach: mężczyzna, kobieta, junior, przewidziano nagrody. Każdy ze startujących otrzyma także na mecie pamiątkowy medal. Co więcej, dla wszystkich uczestników imprezy, przeprowadzony będzie konkurs z nagrodami rzeczowymi.

Panel zapisów oraz wszelkie szczegóły imprezy wraz z jej regulaminem dostępne są TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy!

Comments are closed.