Aktualności|

Jaworznicka Karta Mieszkańca to nowoczesne rozwiązanie stworzone z myślą o mieszkańcach Jaworzna. W wyniku konkursu, w którym mieszkańcy mogli zgłaszać i wybierać nazwę dla karty, zwyciężyła “J-ka”. Spośród kilkunastu propozycji, to ona zdobyła największe uznanie, co stanowi dowód na jej popularność i akceptację wśród lokalnej społeczności. Już początkiem sierpnia karta będzie dostępna dla Jaworznian!

Kluczowym krokiem w realizacji projektu było podpisanie umowy z wykonawcą (BPROG Sp. z o.o.), który dostarczy platformę dedykowaną Jaworznianom.

System będzie dostępny w trzech formach:
1. Strona internetowa – łatwy dostęp do informacji i usług za pomocą przeglądarki internetowej.
2. Aplikacja mobilna – wygoda korzystania z karty na smartfonach, co umożliwi szybki dostęp do benefitów w dowolnym miejscu.
3. Karta fizyczna – dla tych, którzy preferują tradycyjne rozwiązania, dostępna będzie również karta w formie fizycznej.

Wizualizacja Jaworznickiej Karty Mieszkańca

“J-ka” będzie systemem benefitów zaprojektowanym z myślą o mieszkańcach Jaworzna. Jego głównym celem jest integracja różnorodnych usług miejskich oraz rabatów oferowanych przez instytucje gminne i partnerów programu. Dzięki temu, mieszkańcy będą mieli dostęp do szerokiej gamy korzyści w jednym miejscu (m.in.: karta biblioteczna, systemy parkingowe: MCIT, Sosina, GEOsfera, e-legitymacja, karta przedszkolaka).

Więcej szczegółów już wkrótce!

Comments are closed.