Aktualności, Bez kategorii, Edukacja|

Dziś, w Szkole Podstawowej nr 6 im. Stefana Żeromskiego odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. W wydarzeniu wziął udział Zastępca Prezydenta Łukasz Kolarczyk oraz Naczelnik Wydziału Edukacji Irena Wojtanowicz-Stadler. Przypomnijmy, iż tegoroczny rok szkolny w Jaworznie kończy w przedszkolach 2656 dzieci, w szkołach podstawowych 6099 uczniów i w szkołach ponadpodstawowych 3658.

Dyrektor szkoły, mgr Anna Skrzydłowska, w swoim przemówieniu pogratulowała uczniom osiągnięć i podkreśliła ich zaangażowanie w naukę oraz różnorodne działania pozalekcyjne. Podczas uroczystości nie zabrakło także występów artystycznych. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty, wykonując piosenki oraz krótkie scenki teatralne.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 6 im. Stefana Żeromskiego była nie tylko okazją do podsumowania minionych miesięcy, ale również do wspólnego świętowania i cieszenia się z osiągnięć całej społeczności szkolnej. Wszyscy uczestnicy opuścili szkołę w radosnych nastrojach, gotowi na zasłużony letni wypoczynek.

Comments are closed.