Aktualności, Bezpieczeństwo|

W niedzielę, 16 czerwca, br. od godziny 10:00 Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Jaworznie przygotowała dla mieszkańców Dzień Otwarty. Wydarzenie zgromadziło liczne grono odwiedzających, którzy mieli okazję zapoznać się z pracą strażaków oraz obejrzeć sprzęty, którymi dysponują. W wydarzeniu udział wzięli Zastępcy Prezydenta: Łukasz Kolarczyk oraz Artur Dzikowski.

Podczas Dnia Otwartego nie zabrakło stanowisk jaworznickiej Policji, Wydziału Zdrowia oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (GKRPA) w Jaworznie. Na wszystkich uczestników czekało wiele atrakcji, które przyciągnęły zarówno dorosłych, jak i najmłodszych mieszkańców miasta. Jednym z głównych punktów programu był kurs pierwszej pomocy, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy mieli również okazję zobaczyć z bliska samochody bojowe Wojska Polskiego, co stanowiło nie lada gratkę dla miłośników militariów.

Dla najmłodszych przygotowano specjalne animacje, konkursy z nagrodami oraz wspólne zabawy. Rodziny mogły spędzić czas w przyjemnej atmosferze, jednocześnie ucząc się ważnych zasad bezpieczeństwa i pierwszej pomocy.

Comments are closed.