Aktualności|

Ponad 300 pasjonatów chodzenia z kijkami wzięło udział w drugim Regionalnym Międzypokoleniowym Rajdzie Nordic Walking w Ośrodku Edukacji Ekologiczno – Geologicznej GEOsfera. W wydarzeniu, które odbyło się w sobotę, 15 czerwca br., wzięli udział m.in. Sekretarz Miasta Jaworzna Ewa Sidełko-Paleczny.

Rajd ten odbył się już po raz 12., a drugi pod nową, zmienioną i rozbudowaną nazwą. Do pokonania były dwie malownicze trasy: 6 km i 9 km, które zapewniły uczestnikom mnóstwo radości i ruchu na świeżym powietrzu. Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert.


Tradycyjnie na zakończenie rajdu odbyło się losowanie nagród, gdzie uczestnicy po odpowiedzeniu na pytanie związane z rajdem otrzymali ciekawe upominki. Medale oraz nagrody wręczali: Sekretarz Miasta Jaworzna – Ewa Sidełko-Paleczny, Radny Sejmiku Województwa Śląskiego – Dariusz Starzycki oraz Radny Rady Miejskiej w Jaworznie – Mirosław Pieczara.

Organizatorem wydarzenia było Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie przy współorganizacji z Urzędem Miejskim w Jaworznie oraz Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaworznie.

Comments are closed.