Aktualności, Sport, Z miasta|

Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna Pawła Silberta, w sobotę, 15 czerwca 2024 r. wystartuje największy w regionie 2. Międzypokoleniowy Rajd Nordic Walking – GEOsfera 2024. Zapraszamy na start, nie tylko sympatyków dyscypliny, ale wszystkich lubiących aktywne spędzać wolny czas. Wiek nie ma znaczenia!

Start i meta rajdu zlokalizowane będą tradycyjnie na terenie Ośrodka Edukacji Ekologiczno-Geologicznej GEOSFERA. Uczestnicy będą mogli wybrać długość trasy, jaką będą chcieli pokonać. Dla osób “czujących się na siłach” przewidziano trasę o długości 9 km, natomiast dla zawodników, którzy tę piękną trasę będą chcieli pokonać rekreacyjnie, przygotowano dystans 6 km. Start rajdu został zaplanowany na godz. 11.00, natomiast biuro zawodów będzie czynne od godz. 9.30.

Panel zgłoszeń jest już czynny, a zapisów elektronicznych można dokonywać przez stronę internetową zgloszenia.mckis.jaworzno.pl do wyczerpania limitu zgłoszeń (limit wynosi 600 osób) lub najpóźniej do czwartku 13 czerwca włącznie.

Przypominamy, że udział w rajdzie dla wszystkich uczestników jest bezpłatny, a osoby nieletnie mogą wziąć w nim udział po wypełnieniu przez rodzica/opiekuna specjalnego oświadczenia. Szczegóły w regulaminie imprezy dostępnym TUTAJ.

Zachęcamy do udziału w imprezie i zapraszamy do zgłoszeń.

Comments are closed.