Aktualności|

W Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS w Jaworznie odbyła się pierwsza edycja Gali Sportu. To wyjątkowe wydarzenie powstało dzięki reaktywacji Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego w Jaworznie. Podczas Gali, Zastępca Prezydenta Łukasz Kolarczyk pogratulował Prezes MSZS Agacie Budce organizacji zawodów oraz wszystkim uczestnikom i życzył dalszych osiągnięć sportowych w kolejnym roku szkolnym.

Dzięki zaangażowaniu zarządu Związku oraz nauczycieli wychowania fizycznego, uczniowie z jaworznickich szkół podstawowych i ponadpodstawowych mogli wziąć udział w licznych zawodach i rozgrywkach sportowych, których wyniki zostały uhonorowane podczas dzisiejszej Gali. Rywalizacje odbywały się w trzech kategoriach: igrzyska dzieci, igrzyska młodzieży, licealiada, w różnych dyscyplinach sportowych.

Puchary i nagrody wręczali m.in. Zastępca Prezydenta Łukasz Kolarczyk, Pełnomocnik Prezydenta Jaworzna ds. Oświaty i Współpracy Akademickiej Tomasz Jewuła, Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Jaworznie Irena Wojtanowicz-Stadler oraz Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie Sebastian Kuś.

Początek i zakończenie Gali uświetnił występ akrobatyki powietrznej w wykonaniu Agnieszki Cebuli, uczennicy CKZiU w Jaworznie oraz zawodniczki ARENA SKY AERIAL SCHOOL.

WYNIKI ZAWODÓW

BADMINTON – KAT. IGRZYSKA DZIECI (DZIEWCZĘTA)
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 22,
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 12,
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7.

BADMINTON – KAT. IGRZYSKA DZIECI (CHŁOPCY)
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7,
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 20,
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 12.

BADMINTON – KAT. IGRZYSKA MŁODZIEŻY (DZIEWCZĘTA)
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7,
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 20.

BADMINTON – KAT. IGRZYSKA MŁODZIEŻY (CHŁOPCY)
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 16,
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 18,
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7.

BADMINTON – KAT. LICEALIADA (DZIEWCZĘTA)
I miejsce – III Liceum Ogólnokształcące,
II miejsce – I Liceum Ogólnokształcące,
III miejsce – Technikum nr 6 (CKZiU).

BADMINTON – KAT. LICEALIADA (CHŁOPCY)
I miejsce – Technikum Energetyczne (CKZiU),
II miejsce – Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2,
III miejsce – I Liceum Ogólnokształcące.

***

PIŁKA SIATKOWA – KAT. IGRZYSKA DZIECI (DZIEWCZĘTA)
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7,
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 16,
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 12.

PIŁKA SIATKOWA – KAT. IGRZYSKA DZIECI (CHŁOPCY)
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 16,
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 12,
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 13.

PIŁKA SIATKOWA – KAT. LICEALIADA (DZIEWCZĘTA)
I miejsce – I Liceum Ogólnokształcące,
II miejsce – II Liceum Ogólnokształcące,
III miejsce – Technikum nr 5 (CKZiU).

PIŁKA SIATKOWA – KAT. LICEALIADA (CHŁOPCY)
I miejsce – Technikum Energetyczne (CKZiU),
II miejsce – I Liceum Ogólnokształcące,
III miejsce – Technikum nr 6 (CKZiU).

***

TENIS STOŁOWY – KAT. IGRZYSKA MŁODZIEŻY (DZIEWCZĘTA)
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7,
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 20,
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 6.

TENIS STOŁOWY – KAT. IGRZYSKA MŁODZIEŻY (CHŁOPCY)
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 20,
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 12,
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 10.

***

PIŁKA NOŻNA – KAT. IGRZYSKA DZIECI (DZIEWCZĘTA)
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 13,
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 17,
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 12.

PIŁKA NOŻNA – KAT. IGRZYSKA DZIECI (CHŁOPCY)
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 15,
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7,
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 13.

PIŁKA NOŻNA – KAT. IGRZYSKA MŁODZIEŻY (DZIEWCZĘTA)
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 13.

PIŁKA NOŻNA – KAT. IGRZYSKA MŁODZIEŻY (CHŁOPCY)
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 15,
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 21,
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 13.

PIŁKA NOŻNA – KAT. LICEALIADA (DZIEWCZĘTA)
I miejsce – Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2.

PIŁKA NOŻNA – KAT. LICEALIADA (CHŁOPCY)
I miejsce – Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2,
II miejsce – I Liceum Ogólnokształcące,
III miejsce – II Liceum Ogólnokształcące.

***

GRY I ZABAWY – KAT. IGRZYSKA DZIECI
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7,
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 13,
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 5.

***

MIĘDZYSZKOLNE WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE – KAT. IGRZYSKA DZIECI
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7,
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 12,
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 13.

MIĘDZYSZKOLNE WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE – KAT. IGRZYSKA MŁODZIEŻY
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 20,
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7,
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 13.

MIĘDZYSZKOLNE WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE – KAT. LICEALIADA
I miejsce – I Liceum Ogólnokształcące,
II miejsce – Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2,
III miejsce – Technikum Energetyczne (CKZiU).

Comments are closed.