Aktualności, Z miasta|

Bycie sobą wymaga odwagi! O byciu sobą, podejmowanych decyzjach i emocjach miała okazję porozmawiać jaworznicka młodzież z autorami projektu, psychologami – Aną i Adriano Zalewskimi oraz raperem Adamo Rudnikiem w ramach akcji #bądźMY oryginalni. Spotkanie dla uczniów jaworznickich szkół podstawowych i ponadpodstawowych zorganizowano w Młodzieżowym Domu Kultury im. Jaworzniaków, dzięki zaangażowaniu Wydziału Zdrowia Urzędu Miejskiego w Jaworznie.

Akcja „Bądźmy Oryginalni!” to profesjonalne psychoedukacyjne spotkania autorskie o charakterze profilaktycznym w zakresie projektowania dobrostanu z nastolatkami w całej Polsce, podczas których współtwórczyni programu – psycholog i trener mentalny Ana Zalewska wraz z cenionym artystą młodego pokolenia – Adamo Rudnikiem, raperem, który w swojej twórczości od wielu lat niesie ważny przekaz, podejmują wraz z psychologiem Adrianem Zalewskim profesjonalne działania na rzecz zdrowia psychicznego nastolatków.

Autorski program psychoedukacyjny „BĄDŹMY ORYGINALNI!” wspiera znana marka – Oryginalny SOK, która ufundowała zestawy zdrowych produktów dla wszystkich uczestników spotkań.

Comments are closed.