Aktualności|

Orkiestra Kameralna Archetti oraz Orkiestra eM Band zapraszają na koncert „007 James Bond” Archetti & eM Band symfonicznie, który odbędzie się 22 czerwca br. o godzinie 19:00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaworznie przy ul. Inwalidów Wojennych 2.

Podczas koncertu publiczność będzie miała okazję usłyszeć największe przeboje z filmów o przygodach Jamesa Bonda, wykonane w aranżacji symfonicznej. To niezwykłe wydarzenie muzyczne przeniesie słuchaczy w świat tajemniczego agenta 007, pełen emocji, napięcia i niezapomnianych melodii.

Na scenie wystąpią również wybitni soliści: Kamil Franczak, Wiola Malchar-Orynicz oraz Weronika Skalska, którzy swoimi głosami wzbogacą muzyczne doznania tego wieczoru. Ich interpretacje znanych tematów z filmów o Bondzie z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Koncert „007 James Bond” to doskonała okazja, by spędzić sobotni wieczór w towarzystwie świetnej muzyki i artystów, którzy potrafią wprowadzić publiczność w klimat jednych z najbardziej znanych filmów w historii kina. Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia!

Wydarzenie jest odpłatne: bilet normalny – 60 zł, bilet ulgowy – 40 zł, do nabycia w ATElier Kultury przy ul. A. Mickiewicza 2 w Jaworznie lub na www.kupbilecik.pl

Comments are closed.