Aktualności, Z miasta|

W ramach prowadzonej przez Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie inicjatywy pn. „Godność Osób Niepełnosprawnych”, we wtorek, 21 maja br. w Jaworznickim Laboratorium Biznesu, zainteresowani będą mogli skorzystać z porady ekspertów w punktach informacyjno – konsultacyjnych.

Inicjatywa skierowana jest do osób z niepełnosprawnościami, przedsiębiorców, przedstawicieli Jednostek Samorządu Terytorialnego i przedstawicieli Organizacji Pozarządowych (NGO).

We wtorek, 21 maja br. w godzinach od 10:00 do 14:00 w Jaworznickim Laboratorium Biznesu przy ul. Boczna 7k, będą prowadzone punkty informacyjno – konsultacyjne, w których dostępni będą eksperci m.in. z:

  • Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oddział Śląski,
  • Powiatowego Urzędu Pracy w Jaworznie,
  • Miejskiego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności oraz Działu Rehabilitacji Społecznej Osób z Niepełnosprawnościami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jaworznie,
  • Fundacji Sustinae.

Udział w punktach to unikalna okazja, aby w jednym miejscu i czasie bez konieczności wizyt w różnych instytucjach, uzyskać kompleksową informację dostosowaną do indywidualnych potrzeb od zaproszonych specjalistów.

Informację o obecności i wydarzeniu można uzyskać – telefonicznie: 32/61 81 922 lub mailowo: promocja@jaworzno.praca.gov.pl

Comments are closed.