Aktualności, Rekreacja|

Koncerty, wystawa samochodów, turniej gier planszowych to atrakcje przygotowane na pierwszy w naszym mieście Dzień Młodzieży. Wydarzenie zaplanowano na sobotę, 3 czerwca 2023 r. Młodzi jaworznianie bawić się będą na plantach. Start imprezy o godz. 16.00, a zakończenie około 21.00. Wstęp wolny.

Zdecydowanie brakowało nam inicjatyw dla młodzieży w wieku szkolnym. Przyszedł czas, by to zmienić. Zależy nam, by każdy znalazł podczas wydarzenia coś dla siebie. Stąd tak różnorodna oferta – wyjaśnia Wanessa Antkiewicz, radna Młodzieżowej Rady Miasta.

W programie są koncerty małopolskiego zespołu Wasabi oraz jaworznickich formacji Bory Quality i Stubborn. Na scenie wystąpi również duet Kamila Gałuszki i Weroniki Trzcińskiej, a także solistki: Hania Jasik, Joanna Beczek i Iwona Tomaszewska.

Na fanów motoryzacji czekać będzie wystawa samochodów klasycznych. Będzie też stanowisko z symulatorem dachowania i alkogogle. Będzie strefa psychologiczna, dietetyczna i fotobudka. Rozegrane zostaną turnieje gier planszowych.

Dzień Młodzieży z koncertami, turniejem gier planszowych, wystawą samochodów i licznymi atrakcjami to odpowiedź na potrzeby młodych mieszkańców miasta. Program wydarzenia przygotowywany jest w ścisłej współpracy z jaworznicką młodzieżą, więc wierzę, że spełni oczekiwania młodych. Mamy w Jaworznie Dni Seniora, organizujemy liczne wydarzenia z okazji Dnia Dziecka, wspólnie celebrujemy Święto Rodziny i Dni Miasta, a teraz będziemy mieć również Dzień Młodzieży. Zachęcam do skorzystania z tego zaproszenia i życzę udanej zabawy – mówi Łukasz Kolarczyk, Zastępca Prezydenta Miasta.

Organizatorami Dnia Młodzieży są Urząd Miejski w Jaworznie, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie oraz Młodzieżowa Rada Miasta Jaworzna. Honorowy patronat nad imprezą objął prezydent Jaworzna Paweł Silbert.

Comments are closed.