Aktualności, Bezpieczeństwo|

W Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworznie wręczono nagrody w konkursie „Straż pożarna w oczach dziecka” realizowanym po raz jedenasty w ramach zadania pn. „Beznudna remiza 2023”. Gratulacje przedszkolakom, w imieniu Prezydenta Miasta Jaworzna, złożyła Krystyna Bojęś – Kierownik Referatu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi w Wydziale Współpracy Społecznej i Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Jaworznie.

Talentu i wiedza na temat Straży Pożarnej pogratulowali laureatom również: Komendant Komendy Miejskiej st. bryg. Patrycjusz Fudała, jego zastępca mł. bryg. Bartosz Smolarczyk, Prezes OSP „Ciężkowice” Robert Tarasek oraz Joanna Szymiec – Ciołczyk z Przedszkola Miejskiego nr 4, współorganizator przedsięwzięcia.

Na konkurs wpłynęło blisko 50 prac, spośród których wyłoniono 7 laureatów. Organizatorem wydarzenia było Przedszkole Miejskie nr 4 w Jaworznie we współpracy z Ochotnicza Strażą Pożarną Ciężkowice. Konkurs skierowany był do dzieci w wieku 5-6 lat. Honorowy patronat nad konkursem objął Komendant Miejski Państwowej Straży pożarnej w Jaworznie st.bryg. Patrycjusz Fudała.

Comments are closed.