Aktualności, Z miasta|

Za nami niezwykłe wydarzenie “Święto Rodziny”. Ta coroczna impreza, skierowana do całych rodzin, przyciągnęła liczne grono mieszkańców, którzy aktywnie spędzili czas w Parku Podłęże. Uczestnicy mieli okazję skorzystać z różnorodnego programu, w którym znalazły się atrakcje dostosowane dla wszystkich. Jak podkreślał ze sceny Zastępca Prezydenta Miasta, Łukasz Kolarczyk, “Święto Rodziny” to niezwykle ważne przedsięwzięcie dla Jaworzna, które od lat stara się wspierać wartości rodzinne i zapewnić swoim mieszkańcom bezpieczne i przyjazne środowisko do życia.

Niezwykłe jest to, że dziś, w Parku Podłęże, możemy razem świętować rodzinę – fundament naszego społeczeństwa i siłę naszego miasta. To właśnie wy, drodzy mieszkańcy Jaworzna, sprawiacie, że nasze miasto jest wyjątkowe. Dlatego z dumą mogę powiedzieć, że “Święto Rodziny” to najlepsza inwestycja, jaką jako Zastępca Prezydent mogę sobie wyobrazić – inwestycja w was, inwestycja w wasze radości, wspomnienia i czas. Dziękuję wam za waszą obecność i za to, że tworzycie niesamowitą atmosferę tego wydarzenia. Cieszmy się razem, bo to właśnie w rodzinie znajdujemy największą siłę!” – podkreślał Zastępca Prezydenta Łukasz Kolarczyk.

Atrakcje dla najmłodszych

Najmłodsi uczestnicy mieli okazję spotkać swoich ulubionych bohaterów z popularnej bajki “Psi Patrol“. Program animacyjny z pieskami rozpoczął się o godzinie 15:00 i wywołał entuzjazm przybyłych dzieci.

Cytując słowa Prezydenta Miasta Jaworzna, Pawła Silberta, “Święto Rodziny” doskonale wpisuje się w program “Jaworzno Wspiera Rodziny” – inwestycję, która ma na celu poprawę warunków życia mieszkańców. To właśnie dzięki zaangażowaniu i aktywności mieszkańców miasto staje się wyjątkowe.

Wydarzenie to okazja do wspaniałej zabawy, uśmiechu i radości dla całych rodzin. Wydarzenie, które odbyło się w Parku Podłęże, oferowało mnóstwo gier, zabaw oraz konkursów z nagrodami. Najmłodsi mogli cieszyć się również wielkoformatowymi grami planszowymi, dmuchaną zjeżdżalnią oraz strefą relaksu i odpoczynku. Całe rodziny miały okazję spędzić aktywny i niezapomniany czas.

Warto również wspomnieć o kulminacyjnym punkcie imprezy, czyli koncercie zespołu “Baciary”. Artyści z Podhala, znani i lubiani zarówno w kraju, jak i za granicą, wystąpili przed jaworznicką publicznością, przynosząc wiele pozytywnych wibracji i energii. Publiczność bawiła się doskonale, śpiewając razem z artystami i tańcząc do rytmów góralskich melodii.

To nie koniec atrakcji towarzyszących “Świętu Rodziny”. Imprezę uświetnił również Rodzinny Rajd Rowerowy, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Rekreacyjny przejazd prawie 20-kilometrowej trasy, poprowadzony przez miejskie ścieżki i szlaki rowerowe, dostarczył uczestnikom wiele przyjemności i zdrowej aktywności fizycznej. Rajd był skierowany do osób w każdym wieku i na stałe wpisał się w kalendarz miejskich imprez.

Comments are closed.