Aktualności, Edukacja|

W Hali Widowiskowo – Sportowej MCKiS przy ul. Grunwaldzkiej 80 w Jaworznie trwa Dzień Kariery. To niepowtarzalna okazja dla wszystkich szukających inspiracji zawodowych na jaworznickim rynku pracy. Dzień Kariery 2023 zostały oficjalnie otwarte przez Zastępcę Prezydenta Miasta Łukasza Kolarczyka.

W Targach wzięli udział m.in. także Tomasz Jewuła – pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. oświaty i gospodarowania nieruchomościami, Irena Wojtanowicz-Stadler – naczelnik Wydziału Edukacji, Łukasz Curyło – dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy, Sebastian Kuś – dyrektor Miejskiego Centrum Kultury i Sportu oraz Mateusz Łętowski – prezes Jaworznickiej Izby Gospodarczej.

Podczas trwania wydarzenia odwiedzający mieli okazję skorzystać z różnych tematycznych stref, które oferowały wiele ciekawych możliwości. W Strefie Ofert Pracy można było zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, a także nawiązać kontakt z pracodawcami z Jaworzna i okolicznych miast.

W Strefie Warsztatów młodzi ludzie mogli przetestować swoje umiejętności przedsiębiorcze i zawodowe, a w Strefie Rozwoju zapoznać się z ofertą instytucji szkoleniowych oraz wziąć udział w ciekawych prelekcjach tematycznych. W Strefie Interview można było przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną, a w Strefie Języków obcych skorzystać z oferty szkół językowych oraz przeprowadzić symulację rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim lub ukraińskim.

CV-point to miejsce, gdzie można było dowiedzieć się, jak stworzyć właściwe CV, a w Strefie Foto zrobić zdjęcie do niego. Strefa relaksu była miejscem, gdzie można było odpocząć i skosztować pysznej kawy. W Strefie networkingowej uczestnicy mieli możliwość nawiązania kontaktów i wymiany informacji w sferze zawodowej.

Pięciu mężczyzn w garniturach na scenie

Comments are closed.