Aktualności|

Wraz z nadejściem wiosny rozpoczyna się gorący okres dla branży budowlanej, a co za tym idzie, dla osób planujących remont lub budowę swojego wymarzonego domu. To również doskonały czas na odwiedzenie targów budowlanych, które są świetnym źródłem informacji na temat najnowszych trendów i rozwiązań związanych z budownictwem.

Tegoroczne targi DOM NOWOCZESNY, organizowane w dniach 15-16 kwietnia w Hali Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie przy ul. Grunwaldzkiej 80 w Jaworznie, stanowią doskonałą okazję dla wszystkich zainteresowanych tematyką budowlaną.

Honorowy patronat nad targami objął Prezydent Miasta Jaworzno Paweł Silbert.

Wystawcy to fachowcy z dziedziny:

Celem tegorocznych targów budowlanych jest przedstawienie szeroko branżowej oferty budowlanej, instalacyjnej oraz wnętrzarskiej.

  • fotowoltaiki, pomp ciepła, instalacji zarówno wykonawstwo jak i sprzedaż, kotłów,
  • ogrodzeń, bram, systemów alarmowych, przydomowych oczyszczalni,
  • okien, drzwi wewnętrznych, zewnętrznych czyli stolarki aluminiowej, drewnianej,
  • mebli, elementów wyposażenia wnętrz.

Swoją ofertę zaprezentują deweloperzy, nie zabraknie także przedstawicieli materiałów budowlanych BRICOMAN Jaworzno oraz Marketu OBI jak i produktów Firmy Karcher.

Organizator Targów przy współpracy ze Strażą Miejską przewidział dla najmłodszych zwiedzających warsztaty.

Szczegółowe informacje na temat targów znajdą Państwo na fanpage pod adresem: https://www.facebook.com/targipromocja/

Wstęp na teren jest bezpłatny pod warunkiem pobrania biletu wstępu znajdującego się na stronie:

https://promocja-targi.pl/informacje-dla-odwiedzajacych, wystarczy okazać bilet przy wejściu na targi.

Akcja „Nie daj szansy złodziejowi – oznakuj swój rower” powraca

Najbliższa akcja znakowania rowerów odbędzie się 15 kwietnia w godz. 10.00 do 14.00 przed wejściem do Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Grunwaldzkiej 80 w trakcie trwania Targów Budowlanych Dom Nowoczesny.

Akcja „Nie daj szansy złodziejowi – oznakuj swój rower” polega na naniesieniu na rower niepowtarzalnego numeru przyporządkowanego tylko do niego. Oprócz tego na jednoślad naklejana jest naklejka informująca o znakowaniu, a właściciel otrzymuje kartę potwierdzającą znakowanie.

Akcja skierowana jest do osób dorosłych, osoby niepełnoletnie mogą z niej skorzystać tylko w obecności rodziców lub opiekuna.

Znakowanie rowerów jest bezpłatne, należy zabrać ze sobą dowód osobisty i o ile posiadamy kartę gwarancyjną lub dowód zakupu jednośladu.

Comments are closed.