Aktualności, Rekreacja|

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie oraz Spotkania Małżeńskie Jaworzno zapraszają do udziału w Rodzinnym Rajdzie wokół Zalewu Sosina, który już 23 kwietnia odbędzie się na terenie Ośrodka Wypoczynkowo-Rekreacyjnego.

Wydarzenie rozpocznie wspólna msza święta odprawiana na terenie pola namiotowego o godzinie 9.00. Po jej zakończeniu zawodnicy wyruszą w wybraną przez siebie trasę i zdobyciu wszystkich wyznaczonych na niej punktów kontrolnych.

Będzie można zdecydować się na jeden z trzech wariantów:
📍 10.30 – Trasa na orientację – 12 km – 10 punktów kontrolnych
📍 11.00 – Trasa umiarkowana – 12 km – 7 punktów kontrolnych
📍 11.30 – Trasa spacerowa – 6 km – 3 punkty kontrolne

Uczestnicy rajdu będą mogli również liczyć na nagrody i ciepły poczęstunek, a także na zabawę przy muzyce na żywo. Zabawa zakończy się około godziny 16.00.
Wpisowe w formie cegiełki można przelewać do dnia 17 kwietnia na konto Stowarzyszenia Przyjaciół Spotkań Małżeńskich, po upłynięciu tego terminu wpłaty będą przyjmowane gotówką u organizatora w dniu Rajdu. Szczegóły w regulaminie.

Pełny regulamin znajduje się tutaj: https://drive.google.com/file/d/18GqwZQOPmLWoeyf9XvmFviJiIBgkvlrf/view?fbclid=IwAR1ovkroK9vHD76HqQc82D_YOKbusIuCG_6jPxkg73ld_bGclZvkzvUYU28

Zapisu na Rajd można dokonać tutaj: http://spotkaniajaworzno.pl/zapisy-na-wiosenna-edycje-rodzinnego-rajdu-wokol-zalewu-sosina/?fbclid=IwAR2tugL6mRnN0Om1IFOpC-jwny5uw8M2Wee2MpoJac_NvIMhohw2ILNS-mw

Comments are closed.