Aktualności|

Rusza ogólnomiejski konkurs plastyczny pod nazwą „Nasze wspólne podwórko”, organizowany przez Wydział Urbanistyki i Architektury oraz Wydział Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Jaworznie. Zapraszamy uczniów jaworznickich przedszkoli oraz klas od I do IV jaworznickich szkół podstawowych do przygotowania prac plastycznych oraz wzięcia udziału w konkursowych zmaganiach.

Tematem konkursu jest hasło przewodnie „Nasze wspólne podwórko”. Mieszkamy w domach prywatnych, mieszkaniach w blokach, a spotykamy się w sąsiadami, rodziną i przyjaciółmi w miejscach wspólnych – na podwórku między blokami, skwerku, w parku. Jak powinien wyglądać taki teren – przestrzeń wspólna dla mieszkańców, w której dobrze się czujemy, gdzie możemy porozmawiać, odpocząć, pobawić się, spędzić wspólnie czas wolny? Czy powinien to być teren pełen zieleni, różnych atrakcji, ciekawie urządzony, kolorowy? Przedmiotem konkursu jest samodzielne wykonanie pracy plastycznej w formacie A4 przedstawiającej ciekawie zaplanowane wspólne podwórko lub park, z którego będą mogli korzystać dzieci i dorośli z okolicznych domów i bloków. W konkursie przewidziane są nagrody i wyróżnienia.

Prace należy składać w terminie do 7 kwietnia 2023 r. w punkcie informacyjnym Urzędu Miejskiego w Jaworznie (bud. „A”, ul. Grunwaldzka 33) z dopiskiem: „Konkurs – Nasze wspólne podwórko – Wydz. UA”. Ogłoszenie wyników nastąpi do 30 kwietnia 2023 r.

Regulamin konkursu do pobrania poniżej.

Comments are closed.