Bez kategorii, Z miasta|

Za nami 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się pod hasłem „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”. Zebrane w tym roku pieniądze przeznaczone zostaną na walkę z sepsą i wyposażenie szpitali w nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Do puszek kwestujących jaworznian trafiło 186 314,58 zł!

Każdego roku jaworznianie chętnie wspierają dzieło Jerzego Owsiaka. W akcję włącza się mnóstwo wolontariuszy oraz sami mieszkańcy.

W naszym mieście tradycyjnie już po raz 14. wylicytowane zostało również rondo w centrum Miasta. Zwycięzcą licytacji został po raz kolejny Jakub Bochenek, z firmy Tuban, który wylicytował nazwę ronda za kwotę 41 166,00 zł.

Aukcja ronda była jedną z wielu podczas tegorocznego finału WOŚP w Jaworznie. W tym roku Fundacja Kobieca Przystań wraz z klubem Klub To i Owo przekazała na aukcję wyjątkowy, limitowany kalendarz z pięknymi ujęciami wykonanymi przez wolontariuszkę Anna Garbat oraz rękodzieło w postaci czekoladnika oraz szkatułki, w której można umieścić różnego rodzaju drobiazgi lub kilka rodzajów herbat. Wszystko zostało wykonane rękami pań należących do Klubu To i Owo.

Comments are closed.