Bez kategorii, Z miasta|

Od 2 stycznia 2023 roku ruszył II nabór do projektu pilotażowego pn. “Certyfikacja kompetencji bazą stabilnego zatrudnienia”, którego autorem jest Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie.


Co zyskasz biorąc udział w projekcie? Otrzymasz innowacyjny certyfikat zawierający informacje o Twoich kompetencjach miękkich, które niewątpliwie są bardzo ważne dla rekruterów.

Docelowo certyfikat stanie się pożądanym dokumentem aplikacyjnym obok CV oraz listu motywacyjnego – bądź pierwszy, który będzie go posiadał! Nie zwlekaj i zgłoś swój udział do projektu. Nabór trwa do 2 lutego 2023 roku.

Formularze zgłoszeniowe przyjmuje Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie ul. Północna 9B, I piętro, pok. 115 w godz. 8:00-14:00 tel. 32/61 81 915, które dostępne są na stronie:
https://jaworzno.praca.gov.pl/-/19756419-drugi-nabor-do-akademii-kompetencji

Rekrutacja skierowana jest do osób młodych do 30 roku życia z grupy NEET (tj. osób niepracujących, nieuczących się i nieszkolących się), które są zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jaworznie.

Projekt finansowany przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w ramach naboru pn. „Stabilna praca – silna rodzina”.

Więcej informacji na stronie:
https://jaworzno.praca.gov.pl/-/19756419-drugi-nabor-do-akademii-kompetencji

Comments are closed.