Aktualności, Z miasta|

image_print

W tanecznym oczekiwaniu na przyszłoroczny Tydzień Seniora, z inicjatywy zastępcy prezydenta Łukasza Kolarczyka zapraszamy w poniedziałek, 28 listopada na Zabawę Andrzejkową dla Seniorów. Bezpłatne wejściówki na to wydarzenie wydawane są w Hali Widowiskowo – Sportowej Miejskiego Centrum Kultury i Sportu przy ul. Grunwaldzkiej 80.

„Tydzień Seniora” doskonale wpisał się w kalendarz jaworznickich imprez. Kiedy planujemy co dzieje się w roku, w katalogu sztandarowych wydarzeń na stałe umieściliśmy Tydzień Seniora. Tegoroczny był bardzo aktywny i …rockowy. Ten format tak spodobał się seniorom, że podczas naszych rozmów poprosili o zorganizowanie pojedynczych wydarzeń w ciągu roku, aż do wielkiego dla nich święta: „Tygodnia Seniora”. Wybraliśmy cieszącą się dużym zainteresowaniem zabawę taneczną – mówi Zastępca Prezydenta Miasta Łukasz Kolarczyk. – Zaplanowaliśmy, że w każdym kwartale przynajmniej raz powtórzymy tę atrakcję, aby seniorzy w tanecznym rytmie oczekiwali z niecierpliwością na finałowe atrakcje Tygodnia Seniora 2023. Zapraszam serdecznie i życzę dobrej zabawy.

Na seniorów oprócz dobrej muzyki i DJ-a czekać będzie kawa, herbata oraz drobny poczęstunek.

Bezpłatne wejściówki do odebrania w Hali Widowiskowo-Sportowej w godz. 7:00-22:00.

Inicjatorami wydarzenia są seniorzy miasta Jaworzna, których wspiera zastępca prezydenta Łukasz Kolarczyk; a organizatorami są Urząd Miasta Jaworzna oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie.

Comments are closed.