Aktualności, Z miasta|

image_print

W środę, 5 października 2022 r., w Klubie Relax świętowano jubileusz 40-lecia Miejskiego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Jaworznie. Gratulacje na ręce Prezesa związku Tadeusza Brzózki, złożył Prezydent Miasta Paweł Silbert wraz z Zastępcą Łukaszem Kolarczykiem i Sekretarz Miasta Jaworzna Ewą Sidełko – Paleczny.

Życzenia złożyli również Wicemarszałek Województwa Śląskiego Dariusz Starzycki oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Tadeusz Kaczmarek wraz z Radnymi.

Wydarzenie było okazją do spotkania organizacji rolniczych, a także wieloletnich przyjaciół związku. Była to również okazja do świętowania corocznej Biesiady Jesiennej na której jaworznickie Zespoły Śpiewacze prezentują swoje umiejętności.

Podczas uroczystości Prezes Wojewódzkiego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Katowicach Andrzej Krawczyk, Prezes Tadeusz Brzózka oraz jego zastępca Danuta Dubiel wręczyli dyplomy i statuetki, osobom, związanym i współpracującym z organizacją, w podzięce za wieloletnie, wspólne działania.

Comments are closed.